contacts

Par mums

Par mums

img_4255

Dainis Lēgenbergs savas radošās idejas realizē “Amatnieku” kokapstrādes darbnīcā no 1999. gada.
Prasmīga un gudra amatnieka rokās koks pārvēršas par dažādām praktiskām, noderīgām un dekoretīvām lietām. Meistara roku darināti priekšmeti ir praktiskas un mīļas dāvanas – kā mīļi sveicieni no bagātajiem un krāšņajiem Latvijas mežiem.
No koka meistars izgatavo dažādus virtuves piederumus, pirtslietas, baļļas, saunas, guļbūves u.c.
Dainim svarīgas ir katra klienta vēlmes, cenas ir ļoti elastīgas, izpildot pasūtījumus.. Amatniekos izmanto tikai Latvijas mežos augušus cēlkokus – osi, ozolu, gobu, kļavu, apsi, ābeli, plūmi u.c.
Ar mīlestību un rūpību veidotos koka izstrādājumus var iegādāties gadatirgos, izstādēs, kā arī amatnieka darbnīcā Sesavas pagastā, Jelgavas novadā.

“Amatniekos” vienmēr laipni tiek gaidīti ekskursanti, kuriem tiek piedāvāta iespēja iepazīties ar ražošanas procesu – no koka pagales līdz smalkam interjera priekšmetam, un demonstrēta skalu grozu pīšanas meistarklase. Lūdzu iepriekš zvanīt telefons 26892959.

Kokapstrāde – prieks dvēselei un iztikšana ģimenei

Kokapstrādes darbnīcas «Amatnieki» skaistie un gaumīgie darinājumi jau ilgus gadus labi pazīstami ne tikai Jelgavas novada Elejas puses iedzīvotājiem.
Bizness sācies pavisam nejauši. Daudzus gadus atpakaļ, Rīgas Centrāltirgū veiksmīgi izdevās notirgot Daiņa pirmo lielo pašdarināto svečturi, kuru Piena paviljonā pamanījis kāds garāmgājējs un pats piedāvājies nopirkt.
Šis gadījums licis sarosīties, sākt gatavot un tirgoties ar koka virtuves priekšmetiem, jo tikko bija parādījušās teflona pannas. Lai gan Dainim bija labs metinātāja arods, ekonomiskās pārmaiņas 90. gados rosinājušas uz sava uzņēmuma veidošanu. Pēc pārcelšanās uz mantoto lauku māju Sesavas pusē, Dainis ar sievu Gaļinu ķērās pie amatniecības darbnīcas izveides. Sākumā darināja dažādus mājsaimniecības izstrādājumus- koka karotes, lāpstiņas, piestas, mīklas ruļļus, gaļas dēlīšus, aizskaru stangas.
Bet šodien «Amatnieki» jau var lepoties ar divdesmit gadu pieredzi koka izstrādājumu gatavošanā. Šo gadu laikā audzis un paplašinājies piedāvāto darinājumu klāsts. «Amatniekos» ikviena saimniece var atrast un izvēlēties visu virtuvei nepieciešamo: cukura un sāls traukus, dažāda izmēra un formas karotes, traukus produktu glabāšanai un maizes kastes. Ir iespēja pasūtīt arī skaistus koka toverus ar vāku kāpostu skābēšanai un mucas alum, pēc kurām šobrīd atkal ir pieprasījums.
Tā sauktajos «treknajos gados» «Amatnieki» aizsākuši un tagad turpina pasūtītājiem piedāvāt visus koka izstrādājumus pirts labiekārtošanai. Šeit top viss viesu uzņemšanai pirtiņā, sākot no drēbju pakaramā, gaismas ķermeņiem, galdiem, soliem, lāvām, kubliem, mucām, ķipjiem, kausiem, paliktņiem saunai, redelēm līdz pat mobilām saunām uz riteņiem.

Iebraucot «Amatniekos» var iegādāties vai pasūtīt gaumīgas dāvanas visiem dzīves gadījumiem – kāzām, sālsmaizei, laulību jubilejām un citiem godiem.
«Amatniekos» labprāt uzņem katru ciemiņu, arī ekskursantu grupas un ārzemniekus, kas iegriežas pa ceļam uz Rundāles pili.
Lūgums iepriekš sazināties ar saimniekiem: Dainis Lēgenbergs 29204482 un Gaļina Sirēviča 26892959